Filter Ponuda

Srbija
Makedonija
Crna Gora Grčka
Egipat
Turska
Bosna i Hercegovina
0 € 700 €

kursna lista 17.07.2024

SREDNJI KURS: 117.0389 RSD

NEWSLETTER

Autobuski prevoz

AUTOBUSKI PREVOZ se vrši udobnim, visokopodnim turističkim autobusima marke “Setra” i “Mercedes”. Naši autobusi vam nude i Wi-Fi internet vezu.


Sedišta u autobusu su numerisana, Organizator pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir vreme prijave za aranžmane, starost putnika (stara lica ili porodice sa decom), bolest i fizičke nedostatke putnika, s tim da Organizator nije u obavezi da izlazi u susret pojedinačnim zahtevima putnika. Putnik će prihvatiti bilo koje sedište u autobusu koje mu Organizator dodeli. Cena prevoza obuhvata i prevoz do dva komada ličnog prtljaga, neophodnog za vreme letovanja.

Kod autobuskih aranžmana predviđene su pauze radi usputnog odmora na oko 3 do 4 sata vožnje. Zaustavljanja su na usputnim stajalištima ili benzinskim pumpama, a u zavisnosti od uslova na putu i raspoloživosti kapaciteta stajališta. Dužina trajanja slobodnog vremena za vreme pauze tokom putovanja zavisi od objektivnih okolnosti.

Putnik je dužan da vodi brigu o svojim stvarima unetim u prevozno sredstvo, o davanju, odnosno preuzimanju prtljaga predatog prevozniku. Organizator prevozi putnike do vile ili do najbližeg mesta do kojeg može doći autobus. Organizator nije dužan putniku odneti prtljag do smeštajne jedinice.


Napomena:
Vreme, mesto polaska i povratka je podložno promenama. Proveriti informativno 2 dana pred putovanje tačno vreme i mesto polaska. Tačnu informaciju za polazak dobićete blagovremeno od subagenta odnosno Organizatora, a za povratak od predstavnika Organizatora ili putem obaveštenja na info-tabli koja se nalazi u smeštajnom objektu.
Sva vremena u programima putovanja su data po lokalnom vremenu zemlje u kojoj se boravi. Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati, zato se Ogranizator ne obavezuje da prevoz u povratku izvrši istim autobusom i na istim sedištima kao u odlasku.


PROGRAM PUTOVANJA AUTOBUSOM:

1. DAN
Polazak autobusa dan ranije u odnosu na datum iz tabele iz Bačke Palanke u 19h sa perona autobuske stanice. Vožnja do Novog Sada, Beograda...Noćna vožnja sa kraćim usputnim odmorima.

2. DAN
Dolazak u jutarnji časovima, ulazak u smeštajne jedinice posle 16h. Noćenje.

3-11. DAN
Boravak u smeštajnim jedinicama na bazi izabrane usluge.

12. DAN
Napuštanje objekta do 9h po lokalnom vremenu. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima.

13. DAN
Dolazak u Srbiju u ranim jutarnjim časovima. Kraj svih usluga.

 

NAPOMENA:

- Cene prevoza u tabeli odnose se na povratnu kartu.

- Cena prevoza u jednom pravcu iznosi 15€ manje od vrednosti povratne karte. 

- Moguće je koristiti samo uslugu autobuskog prevoza, podrazumeva definisane datume odlaska i povratka.

- Na mesto sastanka potrebno je doći pola sata pre navedenog vremena polaska autobusa.

- Organizator će dva dana pred put odrediti mesto polaska i obavestiti putnike.

 - Nije moguće birati određeno sedište u autobusu.

Više o pravima i obavezama Organizatora i putnika vezanim za prevoz možete se informisati u tački 8.3. Opštih uslova putovanja.

 

MESTO POLASKA AUTOBUSA

Vreme

polaska

autobusa

Cena

povratne

karte

za odraslu

osobu

Cena

povratne

karte

za decu do

10 godina

Subotica, parking kod autobuske stanice

18:00h

100€

90€

Bačka Topola, Vatrogasni dom

18:35h

100€

90€

Senta, Autobuska stanica

18:00h

100€

90€

Kikinda, hotel “Narvik”

18:00h

100€

90€

Zrenjanin, parking kod nove pijace

(preko puta “MAXIJA”)

18:30h

95€

85€

Sombor, parking ispred FK Radnički

17:00h

95€

85€

Sivac, parking kod glavne autobuske stanice

17:00h

95€

85€

Crvenka, preko puta autobuske stanice

17:15h

95€

85€

Kula, plato kod autobuske stanice

17:30h

95€

85€

Odžaci, Autobuska stanica

17:30h

95€

85€

Vrbas, Autobuska stanica

18:00h

85€

75€

Bačka Palanka, Autobuska stanica

19:00h

80€

70€

Novi Sad, Organizator će naknadno odrediti mesto polaska

20:00h

80€

70€

Beograd, sa mesta po dogovoru*

21:00h

75€

65€

Mali Požarevac, uređeni parking posle isključenja-

petlje Mali Požarevac

21:20h

75€

65€

Kolari, motel Jerina

21:30h

75€

65€

Mihajlovac, BS Lukoil, autoput

21:35h

75€

65€

Požarevac, Požarevačka petlja

21:40h

75€

65€

Velika Plana, parking Mc Donalds, autoput

22:00h

75€

65€

Markovac, motel “Stari Hrast”

22:15h

75€

65€

Batočina, restoran “Kapija Šumadije”

22:30h

75€

65€

Jagodina, BS “Coral”

22:45h

75€

65€

Ćuprija, motel “IN”, pored autoputa

23:00h

75€

65€

Paraćin, OMV pumpa na ulasku u Paraćin

23:05h

75€

65€

Pojate, motel “Evropa”, pored autoputa

23:15h

75€

65€

Aleksinac, restoran “Istanbul”, autoput

23:25h

75€

65€

Niš, Lukoil pumpa 150-200m pre Maxija (bivseg Tempa)

23:40h

70€

60€

Leskovac, hotel “Bavka”

00:40h

70€

60€

Vranje, BS “NIS Petrol”, pored autoputa

02:00h

70€

60€