Filter Ponuda

Hrvatska
Grčka
0 € 700 €

NEWSLETTER

kursna lista 19.06.2018

PRODAJNI KURS: 120.2720 RSD

Autobuski prevoz

AUTOBUSKI PREVOZ se vrši udobnim, visokopodnim turističkim autobusima marke “Setra” i “Mercedes”. Naši autobusi vam nude i Wi-Fi internet vezu.


Sedišta u autobusu su numerisana, Organizator pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir vreme prijave za aranžmane, starost putnika (stara lica ili porodice sa decom), bolest i fizičke nedostatke putnika, s tim da Organizator nije u obavezi da izlazi u susret pojedinačnim zahtevima putnika. Putnik će prihvatiti bilo koje sedište u autobusu koje mu Organizator dodeli. Cena prevoza obuhvata i prevoz do dva komada ličnog prtljaga, neophodnog za vreme letovanja.

Kod autobuskih aranžmana predviđene su pauze radi usputnog odmora na oko 3 do 4 sata vožnje. Zaustavljanja su na usputnim stajalištima ili benzinskim pumpama, a u zavisnosti od uslova na putu i raspoloživosti kapaciteta stajališta. Dužina trajanja slobodnog vremena za vreme pauze tokom putovanja zavisi od objektivnih okolnosti.

Putnik je dužan da vodi brigu o svojim stvarima unetim u prevozno sredstvo, o davanju, odnosno preuzimanju prtljaga predatog prevozniku. Organizator prevozi putnike do vile ili do najbližeg mesta do kojeg može doći autobus. Organizator nije dužan putniku odneti prtljag do smeštajne jedinice.


Napomena:
Vreme, mesto polaska i povratka je podložno promenama. Proveriti informativno 2 dana pred putovanje tačno vreme i mesto polaska. Tačnu
informaciju za polazak dobićete blagovremeno od subagenta odnosno Organizatora, a za povratak od predstavnika Organizatora ili putem obaveštenja na info-tabli koja se nalazi u smeštajnom objektu.
Sva vremena u programima putovanja su data po lokalnom vremenu zemlje u kojoj se boravi. Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Zato se Ogranizator ne obavezuje da prevoz u povratku izvrši istim autobusom i na istim sedištima kao u odlasku.


PROGRAM PUTOVANJA AUTOBUSOM:
POLAZAK AUTOBUSA JE DAN RANIJE U ODNOSU NA DATUME IZ TABELE!

1. DAN
Sastanak putnika je pola sata pre zakazanog termina polaska autobusa na dogovorenoj lokaciji u mestu. Polazak autobusa iz Bačke Palanke u 19h sa perona autobuske stanice. Vožnja do Novog Sada, polazak iz N. Sada u 20h sa parkinga kod “Lokomotive” na železničkoj stanici. Vožnja autoputem do Beograda. Polazak iz Beograda u 21h. Noćna vožnja sa kraćim usputnim odmorima.

2. DAN
Nastavak vožnje ka odredištu, ulazak u smeštajne jedinice posle 14h. Noćenje.

3-11. DAN
Boravak u smeštajnim jedinicama na bazi izabrane usluge. Slobodno vreme za individualne aktivnosti.

12. DAN
Napuštanje objekta do 9h po lokalnom vremenu.

13. DAN
Dolazak u Srbiju (dolazak na dogovoreno mesto) u ranim jutarnjim časovima. Kraj svih usluga.

 

NAPOMENA:

Cene prevoza u tabeli odnose se na povratnu kartu.
Cena prevoza u jednom pravcu iznosi 70% vrednosti od povratne karte. Dete do 2 godine ima mogućnost da ne plati autobuski prevoz, u tom slučaju nema sedište u autobusu. Moguće je koristiti samo uslugu autobuskog prevoza, podrazumeva definisane datume odlaska i povratka. Na mesto sastanka potrebno je doći pola sata pre navedenog vremena polaska autobusa.

 

Više o pravima i obavezama Organizatora i putnika vezanim za prevoz možete se informisati u tački 8.3. Opštih uslova putovanja.

 

MESTO POLASKA AUTOBUSA

Vreme

polaska

autobusa

Cena

povratne

karte

za odraslu

osobu

Cena

povratne

karte

za decu do

12. godina

Subotica, parking iza Otvorenog Univerziteta

18:00h

75€

65€

Bačka Topola, Vatrogasni dom

18:35h

75€

65€

Senta, Autobuska stanica

18:00h

75€

65€

Kikinda, hotel “Narvik”

18:00h

75€

65€

Zrenjanin, parking kod nove pijace

(preko puta “MAXIJA”)

18:30h

70€

60€

Sombor, parking ispred FK Radnički

17:00h

70€

60€

Sivac, parking kod glavne autobuske stanice

17:00h

70€

60€

Crvenka, preko puta autobuske stanice

17:15h

70€

60€

Kula, plato kod autobuske stanice

17:30h

70€

60€

Odžaci, Autobuska stanica

17:30h

70€

60€

Vrbas, Autobuska stanica

18:00h

55€

45€

Bačka Palanka, Autobuska stanica

19:00h

55€

45€

Novi Sad, kod lokomotive, Železnička stanica

20:00h

55€

45€

Beograd, sa mesta po dogovoru*

21:00h

55€

45€

Mali Požarevac, uređeni parking posle isključenja-

petlje Mali Požarevac

21:20h

55€

45€

Kolari, BS “NIS Petrol”, autoput

21:30h

55€

45€

Mihajlovac, BS Lukoil, autoput

21:35h

55€

45€

Požarevac, Požarevačka petlja

21:40h

55€

45€

Velika Plana, parking Mc Donalds, autoput

22:00h

55€

45€

Markovac, motel “Stari Hrast”

22:15h

55€

45€

Batočina, restoran “Kapija Šumadije”

22:30h

55€

45€

Jagodina, BS “Coral”

22:45h

55€

45€

Ćuprija, motel “Ravanica”, pored autoputa

23:00h

55€

45€

Paraćin, restoran “Tito”, pored autoputa

23:05h

55€

45€

Pojate, motel “Evropa”, pored autoputa

23:15h

55€

45€

Aleksinac, restoran “Istanbul”, autoput

23:25h

55€

45€

Niš, Tempo, parking

23:40h

45€

35€

Leskovac, hotel “Bavka”

00:40h

45€

35€

Vranje, BS “NIS Petrol”, pored autoputa

02:00h

45€

35€